Strona wykorzystuje pliki cookies, zgdonie z regulaminem witryny. Jeśli nie zgadasz się z rególaminem, możesz wyłaczyć pliki cookies w przeglądarce, jednak strona może nie być wyświetlana poprawnie.

Wykonujemy profesjonalny serwis konsol PS2.
Naprawiamy konsole XBOX 360 szybko skutecznie i profesjonalnie.
Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na naprawę również tak niewielkich urządzeń jak PSP.
Urządzenia którymi się posługujemy umożliwiają nam naprawę i wymianę każdego układu BGA.
Wymiana układu RSX i CELL też nie stanowi dla nas problemu.

Serwis PS2

Konsola ta odniosła spektakularny sukces sprzedażowy na całym świecie a jej użytkownicy do dziś wracają do niemal kultowych gier wydawanych na tej platformie. Za czasów świetności PS2 stawiano przede wszystkim na grywalność i wciągającą rozgrywkę, czyli rzeczy, których niekiedy brakuje w nowych tytułach przesyconych fotorealistyczną grafiką i niesamowitymi efektami specjalnymi. Jednakże fajerwerki wizualne nie zastępują tego „czegoś” co sprawia, że do niektórych tytułów wracamy na przestrzeni wielu lat raz po razie jednocześnie zostawiając nowsze platformy z boku.
 


Wiek sprzętu gra dużą rolę, pomimo wysokiej bezawaryjności konsoli jej komponenty ulegają zwykłemu zużyciu. Każdy napęd CD, każdy pad oraz każde GPU ma określoną ilość cykli, które wykona przed metaforyczną śmiercią. Brak napływu nowych części zamiennych od producenta wymusza niekiedy nietypowe działania naprawcze, ale nigdy nie zostawiamy klienta bez rozwiązania jego problemu. Serwis PS2 (Lublin) oferuje pomoc specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu radzą sobie z trudnymi sytuacjami w tej dziedzinie na co dzień. Łącząc pracę z pasją jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość usług i wystawiamy gwarancję na każdą przeprowadzoną naprawę.

Najczęściej występujące usterki:

  • Problem z odczytywaniem płyt (wolno wczytuje lub nie czyta wcale)
  • Problemy z włączeniem konsoli (zapala się na moment zielone światełko na włączniku lecz za chwilę już jest czerwone)
  • Brak obrazu (obraz niewyraźny lub rozmazane kolory)
  • Brak dźwięku
  • Wyłączanie konsoli w trakcie pracy
  • Zalanie konsoli
  • Naprawa portów padów i kart pamięci
  • Oraz wiele, wiele innych

Logowanie