Strona wykorzystuje pliki cookies, zgdonie z regulaminem witryny. Jeśli nie zgadasz się z rególaminem, możesz wyłaczyć pliki cookies w przeglądarce, jednak strona może nie być wyświetlana poprawnie.

Wykonujemy profesjonalny serwis konsol PS2.
Naprawiamy konsole XBOX 360 szybko skutecznie i profesjonalnie.
Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na naprawę również tak niewielkich urządzeń jak PSP.
Urządzenia którymi się posługujemy umożliwiają nam naprawę i wymianę każdego układu BGA.
Wymiana układu RSX i CELL też nie stanowi dla nas problemu.

Czyszczenie - Konserwacja Playstation 4

Wymuszony obieg powietrza w konsoli PLAYSTATION 4  służący do chłodzenia jej komponentów z czasem  pod wpływem zanieczyszczeń znajdujących się w  otoczeniu przestaje spełniać swoją funkcję.  Starzenie pasty termo przewodzącej procesora , termopadów na pamięciach oraz niedrożny wymiennik ciepła sprawiają że usterka zbliża się nieubłaganie.  Pierwszym oznakiem  przegrzewania się konsoli jest głośna praca wentylatora podczas grania.

 

 

Zanieczyszczony wymiennik ciepła z APU

 

Podwyższona temperatura wewnątrz nie wpływa pozytywnie na poszczególne komponenty konsoli. Najczęstszą usterką po przegrzaniu  jest tzw. niebieska linia śmierci (Blue Light of Death) gdy po włączeniu miga niebieska dioda , nie przechodzi w białą i brak jest obrazu na ekranie TV. Dysk twardy konsoli, laser napędu posiadają również swoją  optymalną temperaturę pracy a jej podwyższenie prowadzi do  usterki. Ekstremalną oznaką przegrzania jest pojawienie się czerwonej linii śmierci tzw. Red Line of Death

Logowanie