Strona wykorzystuje pliki cookies, zgdonie z regulaminem witryny. Jeśli nie zgadasz się z rególaminem, możesz wyłaczyć pliki cookies w przeglądarce, jednak strona może nie być wyświetlana poprawnie.

Wykonujemy profesjonalny serwis konsol PS2.
Naprawiamy konsole XBOX 360 szybko skutecznie i profesjonalnie.
Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na naprawę również tak niewielkich urządzeń jak PSP.
Urządzenia którymi się posługujemy umożliwiają nam naprawę i wymianę każdego układu BGA.
Wymiana układu RSX i CELL też nie stanowi dla nas problemu.

Pierwszy internetowy serwis

Kilka słów o firmie ...

Nasza firma powstała w 1995 roku. Od tamtej pory zajmujemy się naprawą wszelakiego rodzaju gier  video  Zaczynaliśmy od naprawy poczciwych Playstation 1, Dreamcast i XBOX. Jesteśmy najprawdopodobniej jedynym z najstarszych serwisów internetowych przeznaczonych dla graczy. Obecnie przy znacznie bardziej skomplikowanej elektronice nie ma już możliwości tak jak to było kiedyś naprawy prostymi narzędziami. Oczywiście poczciwa lutownica transformatorowa  i odsysacz są jeszcze czasami potrzebne lecz obecnie  wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt do napraw BGA oraz SMD. Odznaczamy się przystępnymi cenami i tym że dajemy nawet do roku gwarancji na naprawiany podzespół. Każdy naprawiony sprzęt poddawany jest wnikliwym testom w celu wyeliminowania późniejszych reklamacji i nieporozumień.
 

serwis lublin


Po przesłaniu do nas sprzętu jest on diagnozowany w ciągu jednego dnia.. Wiemy jak w niektórych przypadkach cenny jest czas realizacji naprawy. W takim przypadku zapraszamy osobiście do serwisu głównego (oczywiście po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) a dołożymy wszelkich starań żeby Państwa sprzęt jak najszybciej przywrócić pełnej sprawności. Na terenie Lublina i okolic istnieje możliwość odebrania od Państwa sprzętu a po wykonanej usłudze serwisowej dostarczenie pod wskazany adres. Nie pobieramy opłat za diagnozę oraz za sprzęt  którego  nie udało się naprawić!!

Zalety

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego
  • Do napraw używamy  nowoczesnego sprzętu, stosujemy najlepszą dostępną chemię
  • Udzielamy pisemnej gwarancji na nasze naprawy
  • Gwarantujemy krótkie terminy napraw
  • Ustalamy z klientem wartość naprawy po diagnozie
  • Jesteśmy zarejestrowaną firmą Wystawiamy faktury VAT
  • Zabezpieczamy dyski twarde przed naprawą. Chronimy dane.

Ponieważ nie mamy nic do ukrycia i chcemy pokazać Państwu rzeczywisty wygląd serwisu Wszystkie materiały fotograficzne na stronie są wykonane przez nas i nie są "gotowcami" ściągniętymi z grafik Google

Logowanie